کف کاذب سولفلکس

کف کاذب سولفلکس

سیستم کف کاذب سولفلکس سیستمی مدرن و پیشرو در زمینه مدیریت کابل و زیر ساخت اتاق سرور و دیگر فضاها می باشد که جهت مدیریت  کابل های برق، داده و ارتباطات سهولت درسترسی و طراحی منطقی را برای کاربران ایجاد می کند.

مزایای کف کاذب سولفلکس

در حال حاضر صدها هزار متر مربع کف کاذب سولفلکس در سراسر جهان نصب شده است. این سیستم، کف کاذب انعطاف پذیری را عرضه می‌کند که شامل تایل هایی با ابعاد ۲۲٫۵ در ۲۲٫۵ سانتی متر است و بر روی پایه های پروپیلنی قرار می گیرند. در زیر این کف‌های کاذب محلی برای عبور کابل ها و تجهیزات زیر ساختی ایجاد می‌شود.

این کف ها دارای قابلیت نصب سریع، آسان و بدون صدا است و انتخاب اجزا و لوازم جانبی به اختیار خود کاربران است، سطح رویی این کفپوش‌ها از جنس گالوانیزه است و به تنهایی جلوه بصری مناسبی دارد اما در صورت نیاز می‌توان آن را با استفاده از موکت‌های نانو مدرن با قابلیت لکه گیری و آنتی باکتریال مزین کرد. از قابلیت‌های این نوع کف کاذب می‌توان به آزادی عمل در طراحی و اجرا، ایجاد دید بصری مطلوب و پنهان کردن نمای نازیبای کابل کشی ها، صرفه جویی قابل توجه در هزینه های زمانی، قابل پیکره بندی و استفاده در فضای دیگر در صورت نقل مکان می باشد. همچنین کف کاذب سولفلکس دارای وزن بسیار کمی است و بار جانبی چندان زیادی به ساختمان اعمال نمی کند و بهره وری بالایی دارد. به طور کلی این نوع کف کاذبها دارای سیستمی بسیار فراتر از دیگر کف کاذب ها هستند، سیستم کابل کشی و فناوری اتصال در آنها انحصاری است و همانند یک بزرگراه الکترونیکی در زیر پای شما عمل می‌کند، تمام کابل های الکترونیکی و مخابراتی سازماندهی شده هستند. چرخه عمر کف کاذب‌های سولفلکس از سایر مدل‌های کف کاذب بسیار بیشتر است و استفاده از آنها یک سرمایه گذاری مطمئن است.

این مطلب را از دست ندهید .
چگونه کناف آسیب دیده را ترمیم نماییم؟ ترمیم کناف ساختمان

چرا کف کاذب سولفلکس

– آزادی عمل در طراحی

– ضد حریق بودن کف کاذب‌های سولفلکس

– وزن کم در برابر کف کاذب‌های سنتی

– قابل بازیافت بودن

– عملکرد بیشترآن، چیزی در حدود ۶ برابر ظرفیت بار توزیع شده نسبت به کف کاذب‌های سنتی

– عایق مطلوب صدا به طوریکه در زمان راه رفتن روی کف، صدای تو خالی ایجاد نمی‌شود

– صرفه جویی در هزینه ها در زمان جابجایی

– سیستمی مطمئن با مکانیزم ساده

– آزادی عمل در کابل کشی و ظرفیت بالای کابل کشی

– تغییر تنظیمات و رفع مشکلات فنی بدون نیاز به حضور نیروی ماهر

– نقل و انتقال آسان کف کاذب‌های سولفلکس به مکانی دیگر

– نصب آن نیازی به حفاری یا عملیات سخت ساختمانی ندارد

کف کاذب گالوانیزه کارنو (کف کاذب طرح لگراند)

گروه فنی و مهندسی کارنو با سابقه ای حدود دو دهه در راستای تامین نیاز داخل گامی موثر در تولید کف کاذب‌های گالوانیزه (کف کاذب طرح لگراند) با قابلیتی همتا و مشابه کف کاذب‌های سولفلکس لگراند، طبق استانداردهای آمریکا و نظیر محصولات اروپایی (لگراند فرانسه) برداشته است، کف کاذب های گالوانیزه کارنو تنها کف کاذبی است در ایران که دارای قطعات کاربردی از جمله: اگزیت تایل، ارتینگ تایل، تایل مخصوص باکس کفی، پلنیوم و غیره است. قابل ذکر است کف کاذب گالوانیزه کارنو که مشابه سولفلکس لگراند است، در طراحی و متریال در بازار ایران منحصر به فرد است و کلیه استانداردهای اروپایی را که در کشور ایران مورد تایید و دارای اعتبار است را به لحاظ کیفیت ساخت و متریال رعایت نموده است، این در حالی است که به لحاظ قیمت نیز با محصول مشابه خارجی خود( کف کاذب سولفلکس لگراند فرانسه) قابل رقابت است.

این مطلب را از دست ندهید .
کف کاذب طرح لگراند

طبق استاندارد، کلیه کف های کاذب باید دارای قابلیت جذب الکتریسیته ساکن و از نوع هادی جریان الکتریسیته باشد. معمولا در کف کاذب‌های موجود در بازار به مرور زمان و پس از استفاده مداوم به دلیل نصب پایه ها به صورت پیچ و رولپلاک به زمین، بعد از مدتی پیچ ها هرز شده و این امر لغزش و غیر استیبل بودن کف را در بر دارد که این مهم در طراحی کف کاذب های گالوانیزه کارنو (طرح سولفلکس لگراند فرانسه) به جهت طراحی انحصاری و استفاده از متریال P.P در پایه ها برطرف شده است. یکی دیگر از دغدغه های کاربران استهلاک کف کاذب مخصوصا در ناحیه روکش آن است (روکش های PVC و HPL ) که این روکش ها در گذر زمان که حدودا بازه ۱۰ ساله ای را در بردارد دچار فرسودگی می شود اما شرکت فنی و مهندسی کارنو با رعایت استاندادرهای لازم و استفاده از ورق گالوانیزه که خود به تنهایی زیبایی بصری مطلوبی دارد قابلیت پوشش با موکت، پارکت، فرش و غیره را به محصولات خود داده است و سعی در برآوردن دغدغه های کاربران نموده است. از این رو برای اطلاعات بیشتر و بررسی جزییات فنی محصول، در زمینه استفاده از کف کاذب سولفلکس (گالوانیزه کارنو) در فضای خود می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید تا از اعمال هر گونه هزینه اضافی و اتلاف وقت شما جلوگیری به عمل آید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *