مدل های نور مخفی سقف با طراحی مدرن

نور مخفی سقف اگر به درستی به کار برده شود می تواند طراحی داخلی منزل یا هر محیط دیگری را به خوبی ارتقا دهد. به صورت کلی در دکوراسیون داخلی مهم ترین مورد نورپردازی می باشد به دلیل اینکه سبب می شود جلوه بهتری از فضا دیده شود. در عصر کنونی برای دکور داخلی استفاده از نور پردازی در سقف کاذب بیشترین کارایی را دارد و این طرح طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

جدیدترین مدل های نور مخفی سقف

نورپردازی در محیط داخلی منزل سبب جذاب شدن فضا می شود، همین مسئله سبب شده که این موضوع به عنوان یک معیار اصلی در دکور منزل به شمار آید. روش تازه ای که در نورپردازی مورد استقبال بیشتر مردم و طراحان قرار گرفته است، مدل های نور مخفی سقف می باشد. در حقیقت نورپردازی به وسیله رنگ های متنوع برای قسمت های مختلف در منزل و استفاده از طرح های کناف به منظور استفاده در سقف واحد های اداری و مسکونی می باشد.

همچنین یکی از مناسب ترین قسمت های منزل برای نورپردازی سقف آن می باشد. امروزه به علت متنوع بودن سقف های کاذب، طراحان می توانند با ایده های جدید و خلاقانه طرح های جذاب و خاصی را برای نور پردازی در سقف انتخاب کنند.

تمام قسمت های خانه در طراحی داخلی در نظر گرفته می شود و بر اساس آن طرح های متنوع انتخاب می گردد. بنابراین به منظور اینکه کل فضای خانه دلنشین و جذاب شود به جای استفاده از طیف نوری گسترده از نور های رنگی در سقف کاذب کناف استفاده کنید.

مدل های نور مخفی در سقف,مدل های نور مخفی سقف,نور مخفی در سقف

یکی از مکان هایی که به آن کمتر توجه می شود، پارکینگ و لابی آپارتمان ها می باشد که توجه به طراحی این قسمت ها نیز بسیار مهم است. به همین دلیل شما می توانید با استفاده از مدل های نور مخفی سقف و یا اجرای کف کاذب به این محیط جلوه ای زیبا و رویایی ببخشید. کف کاذب ها انواع مختلفی دارند که هر کدام برای مکان های خاصی مناسب است: کف کاذب چوبی، کف کاذب شیشه ای، کف کاذب آلومینیومی، کف کاذب گالوانیزه

این مطلب را از دست ندهید .
سقف کاذب طراحی داخلی و ایده های جذاب برای آن

استفاده از نور مخفی در سقف اتاق خواب

یک ایده جذاب و خلاقانه که بسیاری از افراد به آن توجه ویژه ای می کنند، این است که از نور مخفی در سقف اتاق خواب استفاده نمایند. انجام دادن این کار باعث می شود که یک فضای آرام و دلنشین در اتاق به وجود آید.

انتخاب کردن مدل های نور مخفی سقف در اتاق خواب بستگی به مساحت اتاق و ارتفاع سقف دارد. همچنین در اتاق هایی که مساحت آن ها کمتر است از لامپ های کوچک استفاده می شود و اتاق هایی که سقف بلندی دارند از لامپ هایی با نور بیشتر استفاده می کنند.

نور مخفی سقف,مدل های نور مخفی در سقف,مدل های نور مخفی سقف

مدل های نور سقف در محیط های اداری و تجاری

در فضاهای ادارای نیز می توان از نور مخفی در سقف استفاده کرد، به این دلیل که محیط را زیبا و جذاب می کند. به کارگیری نور های رنگی در سقف چنین محیط هایی باعث بالا رفتن پرستیژ کاری می شود و باید به این نکته توجه داشته باشید نوع دکور باید با طراحی سقف همخوانی داشته باشد.

بسیاری از افراد برای زیبا سازی فضا از نور مخفی سقف استفاده می کنند. اما برای نور پردازی از چه لامپ هایی استفاده می شود؟

یکی از مطلوب ترین روش ها برای نورپردازی سقف خانه استفاده از لامپ های نور مخفی می باشد که زیبایی فضای خانه را دو چندان میکنند.

همانطور که می دانید نور پردازی محل کار و یا خانه در طراحی دکوراسیون فضاهای داخلی بسیار تاثیر گذار است و فضای متاسبی ایجاد می کند.

این مطلب را از دست ندهید .
طراحی سقف آشپزخانه و نکات طلایی آن

نورپردازی ها کمک می کنند تا دکوراسیون داخلی فضاها زیباتر جلوه کند.

هر چیزی که در چیدمان و دکوراسیون داخل منزل و یا محل کار قرار می گیرد، برای فضاسازی است به طوریکه هنگام قرار گرفتن در آن مکان حس آرامش و خوبی انتقال داده شود.( چه کف کاذب و چه سقف کاذب)

استفاده از لامپ نور مخفی یکی از گزینه های موثر برای فضا سازی محل می باشد که باعث روشنایی و نور پردازی محل می شود.

در حقیقت نورپردازی تاثیر بسیار زیادی در فضاسازی و ایجاد حس آرامش و لذت در داخل خانه دارد،

بنابراین هرگز نباید این موضوع را نادیده گرفت و تنها با استفاده از لامپ و مهتابی و یا لوستر به روشنایی محل بپردازید. لامپ های مخفی انواع مختلفی دارند که می توانند در مکان های مختلف و ی گوشه های سقف قرار بگیرند.

با استفاده از نور مخفی درآشپزخانه و زیر کابینت ها می توان فضای زیبایی را ایجاد کرد که نقش دکوراتیو نیز داشته باشد.

اما دقت داشته باشید که استفاده از این نوع لامپ ها و ایجاد تور مخفی باید با محیط هماهنگی داشته باشد. همچنین استفاده بیش از حد ا نور مخفی در محیط باعث ایجاد حس شلوغی و بی نظمی می شود و همچنین چشم نواز نخواهد بود.

بنابراین قبل از نصب نور مخفی سقف و دیگر مکان ها حتما محیط را در ذهن خود مجسم کنید و سپس تصور کنید که نور مخفی چه میزان در زیبایی محیط تاثبر دارد.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *