پروژه کف کاذب شرکت نفت ایرانول

از دیگر پروژه های موفق گروه فنی و مهندسی کارنو در زمینه تامین و اجرای کف کاذب، پروژه کف کاذب شرکت نفت ایرانول می باشد. شرکت نفت ایرانول اکنون در سه بخش پالایشگاه روغن سازی تهران،  پالایشگاه روغن سازی آبادان و مجتمع ظرف سازی و بسته بندی به فعالیت خود ادامه می دهد.

در این پروژه از کف کاذب فولادی با روکش HPL استفاده شده است. با توجه به کیفیت و قیمت، این نوع کف کاذب در بین مشتریان از محبوبیت بالایی برخوردار است.

کف کاذب فولادی با روکش HPL دارای خاصیت انتی استاتیک و ضد خش است که برای اتاق سرور بسیار مناسب است. در این پروژه از قطعه پایه فولادی استفاده نشده و برای ایجاد ارتفاع شاسی کشی انجام شده و پانل های فولادی روی شاسی ها قرار گرفته است.

پانل های کف کاذب فولادی دارای سایز ۶۰*۶۰ است و اطراف تایلها دارای زهوار می باشند که در مراحل اجرای کف کاذب پانل ها به خوبی کنار یکدیگر ثابت شوند و فاصله ای بین آننها ایجاد نشود.

تایل های کف کاذب فولادی بسیار با کیفیت است و از سطح صافی برخوردار است. سایز ها کاملا یکنواخت بوده و هنگام نصب آنها، درزی بین تایل ها مشاهده نمیشود و سطح زمین بسیار تمیز و زیبا خواهد شد.

متراژ مکانی که در شرکت نفت ایرانول کف کاذب اجرا شده است، ۳۲٫۰۴ متر مربع است.ارتفاعی که برای این پروژه در نظر گرفته شده است، ۲۳ سانتی متر می باشد.در ادامه تصاویر قبل اجرا و هنگام و بعد اجرا قابل مشاهده می باشد.

دقت بفرمایید که تایل ها بدون هیچ فاصله ای کنار یکدیگر قرار گرفته اند و سطحی صاف و بدون فرورفتگی و برآمدگی ایجاد شده است.

 

گروه فنی و مهندسی کارنو تولید کننده سه نوع کف کاذب می باشد:

کف کاذب فولادی

کف کاذب آلومینیومی

کف کاذب طرح لگراند

برای کسب اطلاع بیشتر می توانید با همکاران ما در قسمت فروش ارتباط بگیرید:

۰۲۱-۸۸۴۸۶۳۰۰

۰۵۱-۳۷۰۵۷۰۵۰-۴