اجرای کف کاذب اداری پادگان

از دیگر پروژه های موفق گروه فنی و مهندسی کارنو، اجرای کف کاذب طرح لگراند در پادگان ۰۶ پاسداران است. کف کاذب طرح لگراند، تولید انحصاری کارنو می باشد و از کیفیت بی نظیری برخوردار است.

این نوع کف کاذب، فاقد روکش بوده و دارای ۲۵ سال گارانتی ازطرف شرکت فراز شبکه کارنو می باشد.

کف کاذب طرح لگراند دارای تایل از جنس گالوانیزه می باشد که در سایز ۲۲٫۵*۲۲٫۵ تولید شده است و برای مکان هایی مناسب است که حجم کابل و سیم های در زیر کف کاذب کم است.

سینی کابلی که برای کف کاذب طرح لگراند می توان استفاده کرد، سایز ده سانتی متر می باشد.

با توجه به اینکه برای اجرای کف کاذب اداری پادگان ۰۶ پاسداران از کف کاذب طرح لگراند استفاده شده است و این نوع کف کاذب نیاز به زیر سازی و سوراخ کاری سطح زمین ندارد، در مدت زمان کمی این پروژه به اتمام رسیده است. پایه های کف کاذب طرح لگراند بدون نیاز به پیچ و رولپلاک روی کف قرار میگیرد و تایل ها به صورت پازل روی پایه ها قرار میگیرند.

با توجه به اینکه از این کف کاذب در مکان اداری استفاده شده است، ارتفاع ۱۲ سانتی متر برای این پروژه در نظر گرفته شده است و تنها از قطعه پایه برای ایجاد ارتفاع استفاده شده است.

با توجه به اینکه مکان پروژه، کاربری اداری دارد، نیاز است که  روی سطح کف کاذب موکت شود. عکس های گرفته شده قبل از اجرای موکت می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر درباره کف کاذب طرح لگراند و دیگر کف کاذب های تولیدی گروه فنی و مهندسی کارنو می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره تماس دفتر تهران:

۰۲۱-۸۸۴۸۶۳۰۰

شماره تماس دفتر مشهد:

۰۵۱-۳۷۶۰۳۷۶۰