کف کاذب شرکت

خرید کف کاذب ارزان

همانطور که می‌دانید امروزه در صنعت ساختمان سازی از کف کاذب استفاده می‌شود. یکی از فاکتورهایی که در هنگام خرید کف کاذب باید در نظر داشت قیمت آن است. البته، نباید قیمت را فدای کیفیت نمائید. به عبارتی، کف کاذب ارزان باید از کیفیت مناسبی نیز برخوردار باشد. پس اگر دنبال کف کاذب با کیفیت و ارزان هستید بهتر است کف کاذب طرح لگراند یا همان کف کاذب گالوانیزه را انتخاب نمائید.

اکنون برای آشنایی بیشتر با این محصول در این مقاله با ما همراه باشید.

معرفی کف کاذب ارزان:

همانطور که گفته شد کف کاذب طرح لگراند پیشنهاد شرکت فنی و مهندس کارنو می‌باشد. اگر بخواهید این محصول را از نظر قیمتی با سایر کف‌ کاذب‌های دیگر مقایسه نمائید، متوجه‌ قیمت مناسب آن خواهید شد.

کف کاذب طرح لگراند علاوه بر قیمت مناسب از کیفیت بسیار خوبی هم برخوردار است.

شما می‌توانید کف کاذب گالوانیزه را در مکان‌هایی چون:

 • اتاق سرور
 • اتاق برق
 • اتاق کنترل
 • مکان‌های اداری
 • مکان‌های آموزشی

و غیره

به کار ببرید.

کف کاذب طرح لگراند:

این محصول از تولیدات انحصاری شرکت فنی و مهندسی کارنوست و از متعلقاتی چون: تایل، پایه، قطعه‌ی ارتفاع دهنده، ارتینگ تایل، اگزیت تایل و فلورباکس تشکیل شده است.

شرکت فنی و مهندسی کارنو قرین به دو دهه است که به تولید و عرضه‌ی کف‌های کاذب می‌پردازد. این شرکت که در ابتدا نمایندگی کف کاذب لگراند فرانسه را برعهده داشت، پس از مدتی تصمیم گرفت تا خود به صورت انحصاری و به روش مهندسی معکوس به تولید و عرضه‌ی کف کاذب لگراند فرانسه بپردازد. پس از آن کف کاذب طرح لگراند فرانسه توسط این شرکت عرضه شد. اما یکی از معایب کف کاذب لگراند فرانسه محدودیت آن در ارتفاع بود؛ از همین جهت شرکت کارنو به تولید قطعه‌ای به نام ارتفاع دهنده برای عدم محدودیت در ارتفاع این محصول پرداخت.

قطعه‌ی ارتفاع دهنده این امکان را به مشتری می‌دهد تا مطابق با حجم تأسیساتی که در زیر کف کاذب قرار دارد ارتفاع را افزایش دهد. البته افزایش ارتفاع کف کاذب گالوانیزه از حداقل و حداکثری برخوردار است. پس، افزایش ارتفاع نباید از حد استاندارد خود تجاوز کند.

خرید کف کاذب ارزان,کف کاذب ارزان,خرید کف کاذب ارزان

معرفی قطعات کف کاذب طرح لگراند:

همانطور که در قبل نیز اشاره شد، کف کاذب طرح لگراند از قطعات و متعلقاتی برخوردار است. اکنون در این بخش از زیر عنوان به توضیح مختصر هر یک از این اجزاء خواهیم پرداخت.

تایل کف کاذب طرح لگراند:

تایل‌های کف کاذب طرح لگراند به گونه‌ای طراحی شده‌اند که نیازی به نصب روکش HPL و PVC ندارند. در نتیجه شما می‌توانید این محصول را بدون نصب روکش مورد استفاده قرار دهید. ابعاد تایل کف کاذب طرح لگراند ۵/۲۲*۵/۲۲ می‌باشد و جنس آن از فولاد گالوانیزه است. از همین جهت، به آن کف کاذب گالوانیزه هم می‌گویند.

هر تایل ۹۰۰ گرم وزن دارد. همانطور که می‌دانید با نصب کف کاذب وزن اضافی‌ای به سازه وارد خواهد شد. در بین کف‌های کاذب، کف کاذب طرح لگراند وزن کمتری را به سازه وارد می‌کند. درواقع، در هر متر مربع ۲۰ کیلوگرم وزن به سازه تحمیل می‌شود.

پایه کف کاذب طرح لگراند:

پایه‌های کف کاذب طرح لگراند از جنس PVC هستند. برای نصب و راه‌اندازی این پایه‌ها نیازی به پیچ و رول‌پلاک نمی‌باشد. درواقع، نصب و راه‌اندازی کف کاذب طرح لگراند، منجر به ایجاد هیچ تغییری در کف اصلی سازه نمی‌شود. از همین جهت است که کف کاذب طرح لگراند پس از نصب از قابلیت پیکربندی مجدد برخوردار می‌باشد.

این مطلب را از دست ندهید .
کف کاذب و انواع آن

یکی از شُبَهاتی که ممکن است مشتریان با آن مواجه شوند این است که عدم نیاز پایه‌های این محصول به پیچ‌ و رو‌ل‌پلاک منجر به کاهش مقاومت این محصول نمی‌شود؟

در پاسخ باید بگوئیم خیر. در مورد مقاومت این کف کاذب آزمایشات متعددی صورت گرفته است و تاییدیه‌های معتبری از مراکز پژوهش اخذ گردیده است. بنابراین، شما می‌توانید با خیالی آسوده این محصول را در مکان‌های متعدد دلخواه خود اجرا نمائید. میزان تحمل بار این محصول نیز یک تن می‌باشد.

ارتفاع پایه‌ها نیز ۱۲ سانت بوده و قطر آن ‌۱۰ سانتی‌متر است.

قضای بین دو پایه نیز ۱۲ سانتی‌متر می‌باشد. این قطعه از ۱۰۰ گرم وزن نیز برخوردار است.

قطعه‌ی ارتفاع دهنده‌ی کف کاذب طرح لگراند:

همانطور که گفته شد، قطعه ارتفاع دهنده منجر به افزایش ارتفاع در این محصول می‌شود. جنس این قطعه از PVC و گرید A می‌باشد. هر قطعه ۱۱ سانتی‌متر ارتفاع دارد. حداکثر ارتفاع استاندارد برای کف کاذب گالوانیزه ۵۶ سانتی‌متر می‌باشد.

پلنیوم کف کاذب طرح لگراند:

با استفاده از قطعه‌ی پلنیوم می‌توان اطراف کف کاذب طرح لگراند را که پوشانده نشده است را بپوشانیم. به یاد داشته باشید که با افزایش ارتفاع پایه‌ها باید به همان نسبت ارتفاع پلنیوم را نیز افزایش دهیم. جنس این قطعه نیز از گالوانیزه با ورق ۲ میلی‌متر می‌باشد.

اگزیت تایل کف کاذب طرح لگراند:

همانطور که می‌دانید ممکن است قصد داشته باشیم برخی از اِلمان‌هایی را که در زیر کف کاذب قرار دارند را به سطح کف کاذب انتقال دهیم. در چنین شرایطی می‌توانیم از قطعه‌ای به نام اگزیت تایل استفاده نمائیم. این قطعه برای خروج اِلمان‌ها از زیر کف کاذب به سطح کف کاذب طراحی شده است. ابعاد اگزیت تایل ۵/۲۲*۵/۲۲ است و جنس آن از گالوانیزه با ورق ۲ میلی‌متر است.

ارتینگ تایل کف کاذب طرح لگراند:

این قطعه نیز از جنس گالوانیزه با ورق ۲ میلی‌متر است. ابعاد ارتینگ تایل ۵/۲۲*۵/۲۲ بوده و وزن هر تایل ۱ کیلوگرم می‌باشد. این قطعه برای جذب الکتریسیته‌ی ساکن مورد استفاده قرار می‌گیرد. یک سیم ارت از تایل این قطعه به شین ارت مرکزی متصل شده و الکتریسیته‌ی ساکن را به چاه ارت هدایت می‌نماید.

فلور باکس کف کاذب طرح لگراند:

فلورباکس یا باکس کفی از جنس گالوانیزه با ورق ۲ میلی‌متر می‌باشد و ابعاد آن ۴۵*۴۵ سانتی‌متر است. هر تایل ۲۷۰۰ گرم وزن دارد. از این قطعه برای جانمایی پریزها در کف استفاده می‌گردد.

خرید کف کاذب ارزان,کف کاذب ارزان,خرید کف کاذب ارزان

ویژگی‌های کف کاذب ارزانِ طرح لگراند:

ویژگی‌های این محصول به شرح زیر برای شما نوشته شده است. از جمله:

 • سهولت جابه‌جایی قطعات کف کاذب گالوانیزه به علت سبک بودن.
 • عدم آسیب به کف اصلی سازه به هنگام راه‌اندزی پایه‌های کف کاذب طرح لگراند
 • امکان پیکربندی مجدد پس از نصب.
 • عدم نیاز تایل کف کاذب گالوانیزه به روکش.
 • مقاوم در برابر فشار و صدمات وارد شده.
 • قابلیت نصب راحت در مدت زمان کوتاه.
 • دسترسی راحت به تأسیسات زیر کف کاذب.
این مطلب را از دست ندهید .
کارایی کف کاذب در ساختمان

و غیره.

در چه مواقعی بهتر است از کف کاذب طرح لگراند استفاده کنیم؟

همان‌طور که خواندید کف کاذب طرح لگراند به عنوان کف کاذب ارزان نیز شناخته می‌شود و قابلیت نصب در مراکز حساس را دارد.

ساختار این محصول به گونه‌ای‌ست که شما می‌توانید آن را پس از نصب، مجدد پیکربندی نمائید. از همین جهت بهتر است که کف کاذب طرح لگراند را در مکان‌هایی راه‌اندازی کنید که احتمال جابه‌جایی در آن مکان وجود دارد. به عنوان مثال اگر ساختمان اداری شما استیجاری‌ست و به نصب کف کاذب نیاز دارد، می‌توانید از کف کاذب طرح لگراند استفاده نمائید. زیرا این محصول به راحتی نصب می‌شود و هیچ تغییری را در کف اصلی به وجود نمی‌آورد. به همین علت شما در هر زمانی که بخواهید می‌توانید این محصول را برداشته و در مکان‌های دیگر نصب نمائید.

خرید کف کاذب ارزان,کف کاذب ارزان,خرید کف کاذب ارزان

اما، کف‌های کاذبی همچون کف کاذب فولادی یا کف کاذب آلومینیومی به این صورت نیست. درواقع آن‌ها برای نصب به زیرساخت نیاز دارند و این زیرساخت منجر به تغییر کف اصلی خواهد شد، یعنی شما باید پایه‌های این محصول را در کف اصلی پیچ و رول‌پلاک نمائید. بنابراین، اگر می‌خواهید در زمان راه اندازی کف کاذب، تغییری در کف اصلی به وجود نیاید و همچنین اگر می‌خواهید که این محصول از قابلیت جابه‌جایی پس از نصب برخوردار باشد، بهترین گزینه‌ی برای شما، انتخاب کف کاذب طرح لگراند خواهد بود.

علاوه بر این، این محصول در زمان نصب به نصاب نیازی ندارد و شما به تنهایی می‌توانید آن را پیکربندی کنید. اما، اگر کف های کاذب فولادی یا آلومینیومی را خریداری نمائید، شما به تنهایی نمی‌توانید نصب آن را انجام دهید و برای انجام این کار به نصابان حرفه‌ای و کاربلد نیاز خواهید داشت.

در چه صورتی نمی‌توان از کف کاذب طرح لگراند استفاده کرد؟

در زمان استفاده از هر نوع کف کاذبی باید به حجم تاسیسات و تجهیزاتی که در زیر کف کاذب قرار دارد توجه نمائید. زیرا، بر اساس حجم تجهیزات، می‌توان دریافت که ارتفاع پایه‌ها تا چه اندازه باشد. البته، به یاد داشته باشید که استانداردهایی برای کف های کاذب وجود دارد؛ بنابراین ارتفاع پایه‌های کف‌های کاذب نباید از اندازه‌ی استاندارد خود تجاوز کند. در صورتی که ارتفاع پایه‌ها را بیشتر از حد مجاز در نظر بگیرید، ایمنی کف کاذب شما کاهش می‌یابد. در نتیجه، چنانچه برای کف کاذب ارتفاعی بیش از ۴۵ سانتی‌متر را در نظر داشته باشید، کف کاذب طرح لگراند پیشنهاد نمی‌گردد. همچنین زمانی که تاسیسات زیر کف کاذب قرار است قطری بیشتر از ۵/۱۲ سانتی‌متر داشته باشند، استفاده از کف کاذب طرح لگراند پیشنهاد نمی‌گردد.

سخن آخر:

شما می‌توانید برای خرید کف کاذب ارزان و اطلاع از قیمت کف کاذب، همین الآن با کارشناسان فروش شرکت فنی و مهندسی کارنو تماس بگیرید. همچنین می‌توانید نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه این محتوا با ما به اشتراک بگذارید. منتظر محتویات بعدی ما باشید.

6 نظر

 • کیانوش عاشوری

  کف کاذب طرح لگراند، خیلی کف کاذب ارزونی هست به نسبت کف کاذب‌های دیگه. از اون گذشته این محصول به نظرم کیفیتش بی‌نظیره. به دوستان پیشنهاد می‌دم این محصول رو خریداری کنند.

  • واحد تحقیق و توسعه کارنو

   سلام. ممنونم از شما.

 • مهران عطایی

  سلام. قیمت کف کاذب طرح لگراند و نصب کف کاذب طرح لگراند رو میگید؟

  • واحد تحقیق و توسعه کارنو

   سلام برای اطلاع از قیمت کف کاذب طرح لگراند و نصب کف کاذب طرح لگراند لطفا تماس بگیرید. ممنونم.

 • پورزرندی

  پلنیوم کف کاذب طرح لگراند جنسش از چیه؟

  • واحد تحقیق و توسعه کارنو

   پلنیوم کف کاذب طرح لگراند جنسش گالوانیزه با ورق ۲ میلی‌متر هستش.

 • نوشتن نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *