کاربرد کف کاذب در آمفی تئاتر

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین مواردی که در سالن های آمفی تئاتر به چشم تماشاچیان می آید سن سالن آمفی تئاتر یا همایش ها می باشد که طراحی و زیبایی کف در این سالن ها حایز اهمیت می باشد.

کف کاذب جهت سالن آمفی تئاتر حتما می بایست بنا به نیاز مشتری و میزان ارتفاع مورد نظر و میزان فشار و ضربه ای که به کف کاذب وارد میگردد مورد بررسی قرار گیرد و کف کاذبی مناسب با این محیط پیاده سازی گردد.

مناسب ترین نوع کف کاذب برای سالن های آمفی تئاتر

مناسب ترین نوع کف کاذب برای سالن‌های آمفی تئاتر کف کاذبی می باشد که قابلیت افزایش ارتفاع به صورت پله ای را داشته باشد و همچنین ترجیحا به سازه اصلی آسیبی وارد نکند و روکش کف کاذب را بتوان به صورت سلیقه ای و بسته به نوع دکوراسیون طراحی و دیزاین نمود.

با توجه به نکات اعلام شده کف کاذب گالوانیزه می تواند بهترین گزینه در این رابطه باشد.که نسبت به کف های کاذب دیگر سبک تر و ظریف تر است و نیاز به زیرساخت اجرایی همانند کف کاذب­های آلومینیومی و فولادی ندارد. از آنجایی که این مدل کف کاذب بدون روکش و رویه اصلی آن گالوانیزه می­باشد، دیگر نیاز به روکشی جهت زیباسازی نیست و شکل ظاهری آن، سطحی تمام استیل می­باشد که بسته به نوع دیزاین و طراحی داخلی محیط، می توانید هر گونه روکشی را بر روی این کف پیاده سازی و اجرا نمایید. از جمله مزیت­های این مدل کف کاذب، پایه های پی وی سی این مدل می­باشد که علاوه بر عدم خرابی کف اصلی ساختمان با توجه به ترددهای مکرر در طول زمان ، باعث ایجاد سر و صدا نشده و اصلا نیاز به رگلاژ ندارد و در نتیجه هزینه های نگهداری در آینده نیز نداریم.

این مطلب را از دست ندهید .
انواع مختلف طرح سقف کاذب

فروش کف کاذب آمفی تئاتر

فروش کف کاذب آمفی تئاتر به فاکتور‌های زیادی بستگی دارد که از جمله‌ی آن‌ها می توان به حداقل ارتفاع کف اشاره نمود. در هنگام خرید کف کاذب باید مواردی را مورد توجه قرار داد از جمله:

  • میزان وزن وارده بر کف
  • قابلیت کوتاه و بلند شدن پایه‌ها
  • میزان تاسیسات مورد نیاز در زیر کف

برای مثال در صورتی که تمایل دارید نور سالن زیاد باشد، بهتر است از روکش هایی استفاده نمایید که نور را منعکس میکنند. همچنین اگر سایر قسمت‌های سالن با موکت پوشیده شده اند، روکش های موکتی گزینه ی مناسبی محسوب می شوند.

با توجه به این که در پیش تر اعلام گردید کف کاذب گالوانیزه بهترین گزینه جهت سالن های آمفی تئاتر می باشد لازم به ذکر است که قیمت کف کاذب گالوانیزه نسبت به امکاناتی که به مشتری میدهد و با توجه به اینکه استعلاکی نیز ندارد مقرون به صرفه تر است.

آمفی تئاتر,خرید کف کاذب,طراحی کف کاذب

این محصول قابلیت جا به جایی و تغییر ارتفاع را به راحتی دارد و هزینه نصب و نگهداری آن نیز کم می باشد.

طراحی کف کاذب سالن آمفی تئاتر

اگر می خواهید که هارمونی خوبی به محیط داده شود در طراحی کف کاذب باید از طراحی سایر بخش های سالن آمفی تئاتر اطلاع داشته باشید.

کف های کاذب کارنو این قابلیت را به مشتریان میدهند که هرگونه روکش و پوششی که مد نظر دارند را به مرحله ی اجرا در آورند.

بهترین پوشش جهت سالن آمفی تئاتر موکت است، زیرا این پوشش قابلیت جذب صداهای مزاحم را دارد.

این مطلب را از دست ندهید .
کف کاذب و انواع آن

شما می توایند برای خریداری کف گالوانیزه با گروه فنی و مهندسی کارنو در ارتباط باشید و توسط تیم پشتیبان کارنو پس از دریافت اطلاعات ملزوم اجرای این کف کاذب را به این گروه فوق حرفه ای بسپارید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *