پروژه اجرای کف کاذب شرکت صنعتی دریایی ایران صدرا

یکی دیگر از پروژه های موفق شرکت فنی و مهندسی کارنو، نصب و اجرای کف کاذب شرکت صنعتی دریایی ایران صدرا می باشد. این شرکت در زمینه طراحی، مهندسی، ساخت، حمل و نصب انواع سازه ها و شناورها فعالیت دارد. دفتر مرکزی این شرکت در تهران قرار دارد.

نصب و اجرای کف کاذب اتاق سرور شرکت مهندسی دریایی ایران صدرا

اتاق سرور به عنوان یکی از مهم ترین قسمت های سازمان محسوب می شود که باید استاندارد های لازم در آن رعایت شود تا بهترین عملکرد را داشته باشد.

گروه فنی و مهندسی کارنو با دانش و تجربه خود، تمام استاندارد ها را در پروژه رعایت می کند و بهترین عملکرد را در این زمینه نشان می دهد.

کف کاذبی که در اتاق سرور شرکت صنعتی دریایی ایران صدرا اجرا شده است، از نوع فولادی با روکش HPL می باشد.

این نوع کف کاذب از استحکام بالایی برخوردار است و برای اتاق سرور میتواند گزینه ی مناسبی باشد.

کف کاذب فولادی دارای سه قطعه تایل، پایه و استرینگر می باشد. تایل ها از جنس فولاد بوده که با روکش HPL سطح آن پوشیده شده است. ابعاد تایل ها ۶۰*۶۰ سانتی متر می باشد.

پایه های کف کاذب فولادی نیز از جنس فولاد تولید شده و استحکام بالایی دارد. کمترین ارتفاعی که می توان برای پایه فولادی در نظر گرفت ۵ سانتی متر می باشد و بیشترین ارتفاع ۱۶۰ سانتی متر می باشد.

استرینگر کف کاذب فولادی نیز همانند خط کش بین پایه ها نصب می شود و تایل ها روی آن قرار میگیرد. این قطعه از جنس گالوانیزه می باشد.

متراژ اتاق سرور شرکت صنعتی دریایی ایران صدرا، ۳۰٫۶ متر در نظر گرفته شده است و حدود ۸۵ عدد تایل فولادی با روکش HPL در این اتاق استفاده شده است. با توجه به نیاز پروژه، ارتفاع کف کاذب ۳۴ سانتی متر در نظر گرفته شده است.

جهت قرار دادن سرور و رک، شاسی کشی کف طبق استاندارد انجام شده است.