پروژه کف کاذب اداره ذخیره سازی گاز طبیعی

در پروژه اتاق سرور اداره ذخیره سازی گاز طبیعی از کف کاذب گالوانیزه ۲۲٫۵*۲۲٫۵ سانتی متر استفاده شده است. کف کاذب گالوانیزه از ورق گالوانیزه تولید شده است. ورق گالوانیزه از فولادی که توسط روی پوشانده شده است، ساخته می شود. گالوانیزاسیون به فولاد خاصیت ضد خوردگی می بخشد و ورق، در برابر رطوبت بسیار مقاوم می شود. میزان مقاومت پوشش گالوانیزه به ضخامت آن بستگی دارد. این روش یکی از مناسب ترین روش ها برای محافظت از فلز فولاد می باشد.

کف کاذب گالوانیزه از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار است و در تولید قطعات آن از بهترین متریال ها استفاده شده است. این نوع کف کاذب دارای ۲۵ سال گارانتی معتبر از شرکت فنی و مهندسی کارنو می باشد.

تایل های کف کاذب گالوانیزه فاقد روکش هستند و به رنگ استیل می باشند و زیبایی خاصی به محیط می بخشد. تایل ها در قطعات ۲۲٫۵*۲۲٫۵ می باشند و این سبب شده که کمترین برشکاری در پروژه انجام شود.

نصب کف کاذب گالوانیزه با سرعت بالایی انجام می شود و نیازی به پیچ و رولپلاک نیست. در نتیجه کف سازه اصلی، سوراخکاری نمی شود.

مساحت اتاق سرور حدود ۱۰ متر مربع می باشد.

ارتفاع کف کاذبی که در این اتاق اجرا شده است، ۳۴ سانتی متر است.

برای ایجاد این ارتفاع با کف کاذب گالوانیزه باید از یک پایه و دو ارتفاع دهنده استفاده شود. هر قطعه ارتفاع دهنده دارای ارتفاع ۱۱ سانتی متر می باشد و هر پایه دارای ارتفاع ۱۲ سانتی متر می باشد.

نکته نظر: به دلیل سطح ارتفاع مورد نظر مشتری و عدم امکان تغییر سطح ارتفاع درب ورودی، جهت باز و بسته شدن درب، در قسمت جلوی درب، کف کاذب اجرا نشده است.