گروه فنی و مهندسی کارنو با سابقه حدود دو دهه خود در صنعت IT کشور، از سال 1392 تولیدات خود را با تولید کف کاذب گالوانیزه در ایران، طبق استانداردهای آمریکا و نظیر به نظیر محصولات اروپایی (لگراند فرانسه) شروع کرده است، و با تولید تجهیزات هوشمند سازی دیتاسنتر و هوشمند سازی رک و پاور ماژول گسترش داده است. کف کاذب کارنو جدیدترین و پرکاربردترین نوع کف کاذب در ایران، به ویژه در مراکز داده، دیتاسنترها و مراکز تجاری و اداری و سایت های مخابراتی می باشد. کلیه قطعات کف کاذب فوق در گروه تولیدی فنی و مهندسی کارنو، طبق نظام نامه مدیریت کیفیت (استاندارد CE اروپا ونیز استاندارد ISO9001 و ISO14001 )تولید شده است و آزمایشات انجام شده برروی کلیه محصولات طبق دستورالعمل استاندارد انجمن آمریکا و نیز آزمایشگاه رازی ایران انجام می گردد.
ظرفیت تولید ماهانه کف کاذب کارنو 1000 متر مربع می باشد . که ظرفیت تولید روزانه تایل حدود 1500عدد و پایه 1000 عدد به صورت همزمان می باشد. میزان نصب 50 الی 100 متر مربع در روز است که البته بستگی به محل نصب و شرایط کار متغیر می باشد. مهندسین و مدیران خط تولید این محصول، با تحقیقات 1 ساله قبل از تولید و بررسی معایب و مزایا محصولات تولید شده و وارد شده در ایران و همچنین حساسیت جهت مواد اولیه مورد استفاده در تهیه و تولید این محصول، سعی بر این داشته که با تولید محصولی با کیفیت، نیاز سازمانها و ادارات و دیگر مراکز IT را رفع و همچنین گامی موثر در جهت استاندارد سازی زیر ساختهای مراکز IT و مخابراتی کشورمان بردارند.
همچنین این شرکت با بهره گیری گروهی از متخصصین و مهندسین و همچنین با داشتن مرکز تحقیق و توسعه (R&D) توانسته پس از تولید ،کلیه تست های مربوط به تولیدات کف کاذب را طبق آزمایشات و استانداردهای به روز دنیا انجام دهد و به یقین به اهداف خود دست یابد و همچنین با داشتن ارتباط با شرکت های موفق و به نام اروپائی و آمریکایی در زمینه فنی و فن آوری های جدید توانسته است تبادل اطلاعات انجام داده و موارد را در تولیدات خود لحاظ نماید. ضمنا قابل ذکر است که گروه فنی و مهندسی کارنو به شکرانه الهی و حمایت مسئولین از تولیدات داخلی کشور، توانسته است با صادرات این محصول به کشورهای خاورمیانه گامی فراتر در صنعت IT این مرز و بوم بردارد.
شرکت مهندسی کارنو

Next Previous برخی ویژگی های کف کاذب