گروه فنی و مهندسی فراز شبکه کارنو البرز با سابقه حدود دو دهه خود در صنعت IT کشور، از سال 1392 تولیدات خود را با تولید کف کاذب گالوانیزه در ایران، با مدیریت جناب آقای محمد خادمی راد، طبق استانداردهای آمریکا و نظیر به نظیر محصولات اروپایی (لگراند فرانسه) شروع کرده است، و با تولید تجهیزات هوشمند سازی دیتاسنتر و هوشمند سازی رک و پاور ماژول گسترش داده است. کف کاذب کارنو جدیدترین و پرکاربردترین نوع کف کاذب در ایران، به ویژه در مراکز داده، دیتاسنترها و مراکز تجاری و اداری و سایت های مخابراتی می باشد. کلیه قطعات کف کاذب فوق در گروه تولیدی فنی و مهندسی کارنو، طبق نظام نامه مدیریت کیفیت (استاندارد CE اروپا ونیز استاندارد ISO9001 و ISO14001 )تولید شده است و آزمایشات انجام شده برروی کلیه محصولات طبق دستورالعمل استاندارد انجمن آمریکا و نیز آزمایشگاه رازی ایران انجام می گردد.
ظرفیت تولید ماهانه کف کاذب کارنو 1000 متر مربع می باشد . که ظرفیت تولید روزانه تایل حدود 1500عدد و پایه 1000 عدد به صورت همزمان می باشد. میزان نصب 50 الی 100 متر مربع در روز است که البته بستگی به محل نصب و شرایط کار متغیر می باشد. مهندسین و مدیران خط تولید این محصول، با تحقیقات 1 ساله قبل از تولید و بررسی معایب و مزایا محصولات تولید شده و وارد شده در ایران و همچنین حساسیت جهت مواد اولیه مورد استفاده در تهیه و تولید این محصول، سعی بر این داشته که با تولید محصولی با کیفیت، نیاز سازمانها و ادارات و دیگر مراکز IT را رفع و همچنین گامی موثر در جهت استاندارد سازی زیر ساختهای مراکز IT و مخابراتی کشورمان بردارند.
همچنین این شرکت با بهره گیری گروهی از متخصصین و مهندسین و همچنین با داشتن مرکز تحقیق و توسعه (R&D) توانسته پس از تولید ،کلیه تست های مربوط به تولیدات کف کاذب را طبق آزمایشات و استانداردهای به روز دنیا انجام دهد و به یقین به اهداف خود دست یابد و همچنین با داشتن ارتباط با شرکت های موفق و به نام اروپائی و آمریکایی در زمینه فنی و فن آوری های جدید توانسته است تبادل اطلاعات انجام داده و موارد را در تولیدات خود لحاظ نماید. ضمنا قابل ذکر است که گروه فنی و مهندسی کارنو به شکرانه الهی و حمایت مسئولین از تولیدات داخلی کشور، توانسته است با صادرات این محصول به کشورهای خاورمیانه گامی فراتر در صنعت IT این مرز و بوم بردارد.
شرکت مهندسی کارنو

Next Previous برخی ویژگی های کف کاذب