گروه فنی و مهندسی کارنو با سابقه قریب به دو دهه در صنعت IT کشور، یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه کف کاذب مخصوص مراکز حساس است. این مجموعه تولیدات کف کاذب خود را با کف کاذب گالوانیزه، مشابه کف کاذب سولفلکس لگراند فرانسه، طبق استانداردهای جهانی آغاز نمود و در مدت زمان کوتاهی کف کاذب گالوانیزه کارنو، توانست با کیفیت منحصر به فرد خود، جایگزین کف کاذب سولفلکس لگراند فرانسه در ایران شود و وابستگی مشتریان را به تولیدات اروپایی و واردات این محصول رفع نماید.

مجموعه کارنو در تولید انواع کف کاذب، به‌ویژه برای مراکز حساس و حیاتی مانند دیتاسنترها، مراکز مخابراتی و سایر صنایع بزرگ کشور، همواره در تلاش بوده تا نیازهای مشتریان خود را به بهترین نحو برآورده کند.
در همین راستا، پس از استقبال گسترده از کف کاذب گالوانیزه و در راستای توسعه خط تولید، کارنو اقدام به تولید کف کاذب 60*60 نمود. این محصول جدید با استقبال چشمگیری در پروژه های عظیم کشوری روبرو شده و کارنو را به عنوان یک نام قابل اعتماد در صنعت کف کاذب مطرح کرده است.

این شرکت جهت تامین مواد اولیه با کیفیت در تولیدات خود و همچنین حفظ و افزایش سرمایه و در راستای اهداف بلند مدت خود، در زمینه صنعت نفت و پتروشیمی نیز فعالیت های گسترده ای انجام داده است و این امر سبب گردیده علاوه بر افزایش سرمایه، از کیفیت محصولات خود نیز اطمینان حاصل نماید.
از دیگر محصولات تولیدی این شرکت به سیستم های هوشمند دیتاسنتر و رک نیز می‌توان اشاره کرد که به شکرانه الهی و حمایت مسئولین از تولیدات داخلی کشور، در این مسیر نیز توانسته‌ایم خدمات ارزنده‌ای را به میهن عزیزمان ایران، داشته باشیم.

 

شرکت مهندسی کارنو

Next Previous برخی ویژگی های کف کاذب