پروژه کف کاذب شرکت زال پارس

از دیگر پروژه های اجرا شده توسط گروه متخصص و با تجربه کارنو، اجرای کف کاذب شرکت زال پارس می باشد. در این پروژه از کف کاذب فولادی ۶۰*۶۰ با روکش hpl استفاده شده است.

کف کاذب فولادی یکی از مرغوب ترین انواع کف کاذب است که در پروژه های زیادی اجرا می شود. این نوع کف کاذب نسبت به کف کاذب آلومینیومی، از لحاظ قیمت مقرون به صرفه تر می باشد.

کف کاذب ۶۰*۶۰ فولای از ورق فولادی فرم گرفته شده تولید شده است و روی ورق ها از رنگ پودری الکترواستاتیک استفاده شده است.

تایل های کف کاذب فولادی به صورت تو پر است. به این صورت که از دو ورق به هم چسبیده تولید شده و ورق ها به این صورت است که سطح رویی کاملا صاف و سطح زیرین، به شکل فرم گرفته می باشد. بین دو ورق از سیمان و کامپوزیت خاصی پر شده که سبب افزایش استقامت تایل شده است. روکش hpl از رزین تحت فشار و در دمای بسیار بالا تولید شده است. حاصل ترکیب رزین و لایه های سلولزی صفحاتی بسیار با دوام و پرقدرت است که باعث شده در صنعت کاربرد زیادی داشته باشد و به عنوان روکش روی کف کاذب استفاده شود و ویژگی هایی همچون ضد آب و مقاومت در برابر دما را به کف کاذب می بخشد. با توجه به خصوصیاتی که روکش hpl دارد، از این نوع کف کاذب در مکان هایی همچون اتاق سرور و اتاق برق و … که مراکز حساسی هستند استفاده می شود.

در این پروژه، کف کاذب به روش شاسی کشی اجرا شده و از پایه فولادی استفاده نشده است.

در روش شاسی کشی، استحکام کف کاذب افزایش می یابد همچنین در این روش، لغزش کف کاذب به حداقل رسیده و دیگر نیاز به رگلاژ دوره ای کف وجود ندارد.

نکته نظرات:
بهتر است قوطی های زیر سازی رنگ شوند، چرا که انجام این کار مانع از زنگ زدگی قوطی ها می شود و عمر قوطی های زیرسازی را افزایش می دهد.