موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی

یکی دیگر از پروژه های اجرا شده شرکت فنی و مهندسی کارنو، اجرای کف کاذب موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی در تهران می باشد.

کف کاذبی که در این موسسه اجرا شده است، کف کاذب گالوانیزه می باشد. این نوع کف کاذب یکی از بهترین انواع کف کاذب می باشد که توسط گروه فنی و مهندسی کارنو تولید شده است و اجرا و نصب کف ها نیز توسط تیم با تجربه کارنو صورت گرفته است.

متراژ این پروژه ۱۲ سانتی متر است و در هر متر مربع حدود ۲۰ تایل استفاده شده است.

جنس تایل ها از فولاد گالوانیزه شده و فاقد روکش می باشد. رویه این تایل ها به رنگ استیل بوده  زیبایی خاص خود را دارد. به دلیل نداشتن روکش، این نوع تایل دارای طول عمر بالاتری نسبت به دیگر انواع تایل ها می باشد. فولاد گالوانیزه شده بسیار مقاوم در برابر دما و رطوبت می باشد. به همین دلیل این نوع کف کاذب برای مکان های حساس همچون اتاق سرور و اتاق برق و مراکز داده بسیار مناسب است. این نوع کف کاذب از گارانتی ۲۵ ساله شرکت فنی و مهندسی کارنو برخوردار است.

ارتفاع کف کاذب موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی  ۱۲ سانتی متر می باشد. یعنی برای تنظیم ارتفاع تنها از پایه با ارتفاع ۱۲ سانتی متر استفاده شده و قطعه ارتفاع دهنده در این پروژه استفاده نشده است.( قطعه ارتفاع دهنده قطعه ای است که برای ایجاد ارتفاع بالاتر از ۱۲ سانتی متر استفاده می شود. این قطعه دارای ارتفاع ۱۱ سانتی متر می باشد.)

نکته نظر: به دلیل حجم بالای کابل ها، کابل ها می بایست توسط سینی کابل ۱۰ سانتی متری به صورت انشعابی در قسمت های مختلف در کف توزیع شوند و رک ها توسط مشتری بر روی تایل ها گذاشته شده در صورتی که بر اساس استاندارد، رک ها می بایست بر روی شاسی گذاشته شوند.