شرکت دیجی کالا

اجرای کف کاذب اتاق سرور دیجی کالا یکی دیگر از پروژه های گروه فنی و مهندسی کارنو می باشد. اتاق سرور انبار دیجی کالا در شرق تهران قرار دارد.

متراژ اتاقی که به عنوان اتاق سرور در نظر گرفته شده و کف کاذب در آن اجرا شده است، ۱۹ متر مربع می باشد.

در این پروژه از کف کاذب گالوانیزه کارنو استفاده شده است. این نوع کف کاذب یکی از با دوام ترین انواع کف کاذب می باشد که دارای گارانتی ۲۵ ساله شرکت فنی و مهندسی کارنو است. تایل ها از فلز گالوانیزه تهیه شده است که مقاومت بالایی در برابر رطوبت و دما دارند. فولاد گالوانیزه شده به گونه ای تولید می شود که حتی در صورت شکستگی و یا برشکاری ورق، خاصیت عایق رطوبت را از دست نمی دهد و دچار زنگ زدگی و خوردگی نمی شود.

کف کاذب گالوانیزه دارای تحمل وزن تا ۱۰۰۰ کیلو گرم به صورت نقطه ای می باشند و برای مکان هایی که قرار است تجهیزات سنگینی روی کف قرار بگیرد، بسیار مناسب می باشد.

کف کاذب گالوانیزه با ابعاد ۲۲٫۵*۲۲٫۵ سانتی متر در گروه فنی و مهندسی کارنو تولید شده و از بهترین متریال برای تولید این محصول استفاده شده است.

ارتفاع کف کاذب در پروژه اتاق سرور دیجی کالا ۱۲ سانتی متر می باشد. یعنی تنها از پایه برای ارتفاع استفاده شده و از قطعه ارتفاع دهنده در این پروژه استفاده نشده است.

نکته نظر:

به درخواست مشتری رک ها بر روی تایل ها قرار داده شده است، بر اساس استاندارد رک ها می بایست بر روی شاسی قرار داده شوند.