اجرای کف کاذب گالوانیزه

اجرای کف کاذب طرح لگراند شرکت کنشگران توسعه پارس

در پروژه اجرای کف کاذب شرکت کنشگران توسعه پارس از کف کاذب طرح لگراند استفاده شده است. این نوع کف کاذب، تولید انحصاری گروه فنی و مهدسی کارنو می باشد که به روش مهندسی معکوس از کف کاذب لگراند فرانسه برگرفته شده است. کف کاذب طرح لگراند کارنو که نام دیگر آن کف کاذب گالوانیزه می باشد، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و با کف کاذب لگراند برابری می کند.

متراژ این پروژه ۴ متر می باشد و ارتفاع کف کاذبی که در نظر گرفته شده است، ۱۲ سانتی متر می باشد.

با استفاده از کف کاذب گالوانیزه کارنو می توان کف کاذبی با ارتفاع ۵۶ سانتی متر ایجاد کرد. این نوع کف کاذب دارای قطعه ای بسیار کاربردی به نام قطعه ارتفاع دهنده می باشد که ارتفاع آن ۱۱ سانتی متر است. با قرار دادن ۴ قطعه ارتفاع دهنده و یک پایه ساپورت با ارتفاع ۱۲ سانتی متر می توان کف کاذبی با ارتفاع ۵۶ سانتی متر را ایجاد کرد.

در پروژه اجرای کف کاذب شرکت کنشگران توسعه پارس تنها از قطعه پایه ساپورت استفاده شده است که ارتفاع ۱۲ سانتی متر را ایجاد کرده است.

این پروژه نیز با موفقیت توسط گروه فنی و مهندسی کارنو به اتمام رسیده است.

پروژه دارو سازی درسا

مساحت اتاق مورد نظر شرکت دارو سازی درسا برای اجرای کف کاذب، ۷ متر مربع می باشد. در این اتاق از کف کاذب گالوانیزه ۲۲٫۵*۲۲٫۵ سانتی متر استفاده شده است.

تایل های کف کاذب گالوانیزه از فولاد گالوانیزه تولید شده است و فولاد گالوانیزه یکی از بهترین متریال ها برای تولید کف کاذب است و مقاومت بسیار بالایی در برابر دما و رطوبت دارد. با توجه به ویژگی های این کف کاذب، برای مراکز حساسی همچون اتاق سرور، اتاق برق و … بسیار مناسب است.

تایل ها فاقد روکش هستند و رویه تایل همان ورق فولاد گالوانیزه می باشد که به رنگ استیل است و زیبایی خاصی به محیط می دهد.

پایه ها از جنس ABS بوده و بسیار با دوام و مقاوم است. برای نصب پایه ها نیاز به پیچ و رولپلاک نیست و نیازی نیست کف محیط سوارخ کاری شود. با توجه به نحو نصب پایه ها، این نوع کف کاذب نیاز به هیچ گونه رگلاژ ندارد.

با توجه به اینکه جنس پایه و تایل ها با یکدیگر متفاوت است، این دو روی هم سوار شده و هیچ گونه سر و صدایی ایجاد نمی کند. پایه های کف کاذب گالوانیزه کارنو دارای تحمل وزن ۱۲۰۰ کیلو گرم به صورت نقطه ای می باشد.

این نوع کف کاذب دارای گارانتی ۲۵ ساله می باشد و قابلیت تحمل وزن ۱۰۰۰ کیلو گرم به صورت نقطه ای را دارد.

ارتفاع این پروژه ۱۲ سانتی متر می باشد. یعنی برای ارتفاع تنها از یک پایه با ارتفاع ۱۲ سانتی متر استفاده شده و هیچ گونه قطعه ارتفاع دهنده ای استفاده نشده است.

 

نکته نظر:

بر اساس استاندارد، رک می بایست بر روی شاسی قرار داده شود، اما به درخواست مشتری بر روی کف گذاشته شده است.