کف کاذب طرح لگراند

تایل کف کاذب فولادی با روکش HPL

تایل فولادی

در رابطه با اندازه تایل کف کاذب باید بگوییم که کاملا متناسب با نیاز مشتری می توان آن را تغییر داد. یعنی اندازه های متنوعی و گوناگونی برای یک تایل وجود دارد، اما در بازار شاهد این موضوع هستیم که تایل هایی با اندازه ۶۰*۶۰ سانتی متر بیشترین طرفدار را دارند. البته این اندازه کف کاذب نه تنها در ایران بلکه در همه جهان طرفداران بیشتری دارد، به صورتی که ۹۰ درصد از کف های کاذب تولید شده این اندازه را دارد و البته سایز ۶۰*۶۰ اندازه ای استاندارد برای یک کف کاذب به حساب می آید.

مشخصات فنی یک تایل فولادی به روکش HPL

  1. پنل ها

جنس تایل کف کاذب ST37 به این صورت است که با بتنی مخصوص پر می شود، سپس رنگی که بر روی آن زده می شود ضد خش و کوره ای خواهد بود. البته لازم به ذکر است که وزن هر تایل چیزی در حدود ۱۴ کیلوگرم خواهد بود. ابعاد دقیق آن ۳٫۵*۶۰*۶۰ است و ضخامتی ۱ میلی متری دارد.

  1. نوار اطراف پانل

این نوار از جنس PVC می باشد. وجود این نوار مزیت های فراوانی دارد. به عنوان مثال باعث می شوند که گرد و غبار به زیر تایل نرود، عایق مناسبی برای سرما و گرما به حساب می آیند، باعث می شوند یک خط تراز به وجود آید و در نهایت منجر به زیبایی بیشتر می شوند.

اندازه تایل کف کاذب,اندازه کف کاذب,تایل کف کاذب

  1. پایه ها

جنس این پایه ها از فولاد آبکاری شده می باشد. پایه ها دارای یک پد استال و دو مهره می باشند که هر یک وظیفه ای بر عهده دارد. یکی از مهره ها برای تنظیم جهت به کار گرفته می شود و دیگری کمک می کند که تایل مورد نظر ثابت شود. پایه معمولا قطری ۲٫۵ سانتی متری دارند و ارتفاع آن ها را مشتری سفارش می دهد. لازم است بدانید که هر پایه وزنی ۹۰۰ گرمی دارد.

  1. استینگرها

هر استینگر در کناره های خود دو پیچ فولادی دارد که این پیچ ها برای ثابت شدن آن بر روی پایه ها به کار می روند. جنس پیچ ها از فولاد است اما خود استینگر شبیه به یک قوطی می باشد که با روش سرد و گرم آبکاری شده است. لازم به ذکر است که استینگرها فوم اکوستیک هم دارد و وزن نهایی آن ها ۳۰۰ گرم خواهد بود.

  1. کف پوش

کف پوش جنسی از HPL دارد، ضخامت آن ۲ میلی متر می باشد و می تواند وزن ۱۲۷۵ کیلوگرم بار را تحمل کند. البته تحمل بار برای هر متر مربع ۳۰۰ کیلوگرم است.

این مطلب را از دست ندهید .
چه نوع کف کاذب برای دیتاسنتر مناسب است

دیگر نکات تایل کف کاذب

لازم به ذکر است که کف کاذب باید در دمای بین ۱۰ و ۳۰ درجه سانتی گراد در محیطی که رطوبتی ۳۰ الی ۷۰ درصدی دارد نگهداری شود. همچنین باید بگوییم که کف کاذب ضد خش، ضد آتش، عایق صدا، کانداکتیو و آنتی استاتیک می باشد.

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *