خرید کف کاذب را چگونه بهتر انتخاب کنیم

برای خرید کف کاذب دقیق تر بخوانید

کلمه “کاذب” که به عبارت “کف کاذب” چسبیده است می خواهد مفهوم اصلی و هویت خود را به کاربر اعلام کند. به احتمال ۹۹٪ شما با سقف کاذب یا کف کاذب آشنایی دارید یا به گوشتان خورده است. هر کدام از اینها کارایی های خود را دارند و در بعضی مکان ها به طور دائم از آنها استفاده می شود. به طور مثال شما خیلی کم مرکزی را می بینید که اتاق سرور یا دیتاسنتر داشته باشد و از کف کاذب در آنجا استفاده نشده باشد. این مقاله برای آشنایی شما با خرید کف کاذب گرد آوری شده است با خواندن ادامه مطالب اطلاعات خود را کامل تر کنید.

چرا کف کاذب؟

برخلاف تصور عام خیلی از مردم که فکر میکنند مزیت های کف کاذب، در مدیریت حجم بالای کابل ها خلاصه می شوند، کف کاذب از مزیت های زیاد و بی شماری برخوردار میباشد. این امر کاملا درست است، در مکانی که از رایانه ها و کابل های بسیاری تشکیل شده است کار برای کارمندان آن بخش بسیار سخت میباشد، ما نیز به این قضیه واقف هستیم. با وجود سیم ها و کابل هایی که آزادانه در اتاق سرورهستند، اتاق ظاهری نامناسب به خود می گیرد و کار افراد مشغول در آنجا را مختل می کند. راحت ترین و قابل قبول ترین کار، نصب کف کاذب است که از این رو مدیریت کابل ها امکان پذیر خواهد شد. درست است که ما این را قبول داریم که کنترل کابل ها و سیم ها با کف کاذب خیلی راحت تر است ولی بر این باوریم که تنها مزیت های کف کاذب این موارد نیستند و خیلی مزایای دیگر را در خود جای داده است.

کف کاذب، از قیمت ارزان تا دسترسی راحت

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا همه خرید کف کاذب را به شما پیشنهاد می دهند؟ که آیا تنها دلیل این پیشنهاد مدیریت راحت کابل ها است، یا نصب ساده و راحت آنها؟
ابتدا بهتر است از هزینه ای که برای خرید کف کاذب می کنید سخن بگوییم، بیشتر خریداران در صورتی اقدام به خرید کف کاذب می کنند که بدانند قیمت آن‌ها به صرفه و خیلی بالا نیست که این حرفی درست و منطقی می باشد.
از آنجایی که می توان گفت قیمت های کف کاذب مناسب و به صرفه است، مشتریان زیادی را به خود جذب می کند. به نظر شما که به عنوان یک خریدار به این قضیه نگاه می‌کنید آیا استفاده از کف کاذب که مشخصه های بارزی دارد میتوان به نتیجه ی دلخواهتان برسید؟ و نیاز تان را برطرف می سازد؟
با توجه به زیبایی چشم نواز کف کاذب که طرفداران خاص خود را دارد، حتی اگر این خصیصه را در نظر نگیریم، با آپشن هایی که کف کاذب دارد رتبه بالایی را به خود اختصاص داده است.

این مطلب را از دست ندهید .
بهترین روکش ضد خش کدام است

قدرت بالای کف کاذب

قدرت بالای کف کاذب انواع گوناگونی دارد که همه آنها از قدرت بالایی برخوردارند که این قدرت از لحاظ وزنی که بر روی آنها قرار می گیرد ارزیابی می شود و این قابلیت را دارد که اجسام سنگین را بر روی خود تحمل کند. این خصیصه برای شبکه های کامپیوتری بزرگ که در اتاق سرور قرار دارد بسیار کاربردی می باشد، به دلیل اینکه کف کاذب وزن را بر کل سطح پخش می‌کند. این مزیت یکی دیگر از دلایلی است که کف کاذب را از بقیه متمایز می کند و در صدر قرار می دهد.
دستیابی راحت و آسان به کابل ها و سیم ها و فضای مرتبی که ایجاد می شود توسط انواع مختلف کف کاذب از آن مواردی است که حرفی برای گفتن دارد. این حرف به این معناست که شما دیگر هیچ نگرانی بابت دسترسی به کابل ها بعد از نصب کف کاذب ندارید و خیلی راحت می توانید در مواقع نیاز درب کف کاذب را بردارید، کار خود را انجام دهید و هنگامی که کارتان به پایان رسید درب کف کاذب را سر جایش قرار دهید.
وقتی که تعدادی کامپیوتر به اتاق سرور اضافه می شود، بنابراین به تعداد کابل ها وسیم ها نیز اضافه می شود. با وجود این شرایط بهترین و ساده ترین کار، بالا آوردن سطح کف کاذب است که با افزایش سازه های عمودی به نتیجه دلخواه خود می رسد. این کار مستلزم پرداخت هزینه های گزافی نمی باشد و با کمترین هزینه کار شما را راه می اندازد. همچنین اجرایی کردن این کار نیز از سرعت بالایی برخوردار است. سپس زمانی که می گوییم کف کاذب بهترین انتخاب است دروغ نگفته ایم چون با خرید کف کاذب با یک تیر چند نشان زده اید.

این مطلب را از دست ندهید .
4 نکته مهم برای انتخاب و خرید کف کاذب

کف های کاذب سازگار با محیط

آیا دلیل اینکه بیشتر افراد کف کاذب را حامی محیط زیست می خوانند را می دانید؟
زیرا مواد اولیه ای که در ساخت کف کاذب بکار رفته است همه قابل بازیافت می باشند و شما با خرید کف کاذب نه تنها نیازتان را برطرف می کنید بلکه به پاکیزگی و سلامت اطرافتان کمک کرده اید و چه چیزی از این با ارزش تر است؟

صحبت پایانی

با خرید و نصب کف کاذب، در هزینه ها صرفه جویی می شود و به طراحی مکانی بهتر و زیبا تر کمک می شود. با بکار گیری از انواع مختلف کف کاذب، مدیریت کابل ها آسان می شود، هزینه ها به حداقل می رسند، از آلودگی محیط زیست جلوگیری می شود و مهم تر از همه ی این ها مزیت های بسیار، برای سازمان ها و شرکت های بزرگ دارد.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *