طراحی سقف آشپزخانه

طراحی سقف آشپزخانه و نکات طلایی آن

طراحی سقف آشپزخانه یکی از بخش های بسیار مهم در دکوراسیون داخلی است. زمانی که اشخاص به محیط داخلی منزل وارد می شوند، در نگاه اول سقف را مشاهده می کنند. اگر طراحی سقف منحصر به فرد و جذاب باشد، وسایل و دکوراسیون منزل نیز نمایی زیبا خواهد داشت. سقف کاذب در مقابل کف کاذب قرار دارد. در ادامه مطالبی در رابطه با طراحی سقف آشپزخانه برای شما مخاطبان گرامی بیان می کنیم، امیدواریم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

شما می توانید برای طراحی سقف آشپز خانه منزل خود نمونه هایی از قبیل چوب، آینه، آسمان مجازی و سقف کاذب کناف را استفاده نمایید که هر یک از آنها نمایی ویژه و جذاب به محیط می دهند.

استفاده از طرح های جذاب و زیبا برای سقف آشپزخانه

مهم ترین قسمت در آشپزخانه، سقف آن می باشد که با طراحی زیبا و دلنشین بر روی آن می توان یک فضای ایده آل را در خانه به وجود آورد. همچنین استفاده از طرح های جذاب و رمانتیک آشپزی را به یک کار لذت بخش تبدیل می کند، به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که برای نورپردازی و طراحی سقف آشپزخانه خلاقانه عمل کنید.

طراحی سقف آشپزخانه

 دیزاین سقف آشپزخانه,سقف آشپزخانه,سقف کاذب

استفاده از سقف کاذب کناف یکی از پر طرفدار ترین ایده های جدید در معماری به شمار می رود و در بیشتر خانه های مدرن و امروزی از آن استفاده می شود. به کار بردن نورپردازی پنهان و آشکار در این نوع سقف کاذب زیبایی آشپز خانه را چندین برابر می کند.

این مطلب را از دست ندهید .
سقف کاذب طراحی داخلی و ایده های جذاب برای آن

یکی از انواع سقف های کاذب جدید، سقف آسمان مجازی می باشد که طراحی متنوع و خلاقانه ای دارد. بر روی این نوع سقف می توان از طرح ها و نمونه های متفاوتی استفاده کرد و دیزاین سقف آشپزخانه را به صورت چشمگیری زیبا نمود.

همچنین در بیشتر موارد برای طراحی سقف های جدید از مصالحی مانند چوب، آینه و شیشه کمک می گیرند که این ایده های خلاقانه باعث جذابینت بیشتر فضای داخلی آشپزخانه می شود.

در هنگام طراحی سقف آشپزخانه به این نکته مهم توجه داشته باشید که دکور آشپزخانه با مدل سقفی که انتخاب می کنید، تناسب داشته باشد.

نکته مهم دیگری که در رابطه با این موضوع وجود دارد، این است که در انتخاب رنگ سقف آشپزخانه خلاقیت لازم را به خرج دهید. اگر فضای آشپزخانه بزرگ است، می توانید از رنگ های تیره استفاده کنید و در صورتی که محیط آن کوچک می باشد برای دلنشین کردن آشپزخانه رنگ های روشن را به کار ببرید.

سقف کاذب آشپزخانه,سقف کاذب کناف,طراحی سقف آشپزخانه

نورپردازی در سقف آشپزخانه برای خانه های ایرانی

پس از به کار گیری طرح های خلاقانه در سقف آشپزخانه، برای جذاب شدن آن می توانید از نورپردازی مخفی و آشکار استفاده کنید. همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب درست محل لامپ ها تاثیر زیادی بر روی زیبا شدن نمای داخلی آشپزخانه دارد. بنابراین اگر قصد دارید نمای سقف کاذب آشپزخانه را بیشتر کنید، بهترین کار این است، لامپ هایی که در جهت بالا و پایین نورپردازی می کنند را بر روی سقف نصب نمایید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *